Září 2008

Světýlko Naděje 12.díl

3. září 2008 v 18:10 | saky |  Světýlko Naděje
Ahojík tak jsem se nudila a napadlo mě že bych se mohla pokusit dopsat povídku Světýlko Naděje 12.díl. Ale nwm jestli se vám to bude líbit,protože jsme se vtom ještě tak moc nezorientovala.tak se omlouvám když se vám to nebude líbit :( Tak přeji hezké čtení a byla bych moc ráda kdyby jste mi napsaly vaše komentáře.
saky
Světýlko Naděje 12.díl...... :-)
Spadla hvězda.On ji viděl.Přál si snad něco?Něco, po čem už dlouho touží?To nikdo neví........
Opadla noc a nastalo ráno.Pět hodin bylo teprve a Sakura musela být probuzena.Vůbec se jí nechtělo vstávat, ale musela.Kakashi,Yamato,Sasuke a Sakura se vydali zpět do Konohy.Sakura si musela ještě vyrobit léky,Kakashi si šel pro mapu na tuhle misi a Yamato domů.Jen Sasuke nevěděl, kam jít.Jestli domů a nebo do šesti počkat na mostě, kde se měli sejít.
,,Sasuke-kun...............nepůjdeš se mnou do nemocnice?na léky.........a rovnou vezmem i zbraně"
,,..................hm..." a následoval ji.Stejně nevěděl ,co dělat.A aspoň se po tmě podívá do nemocnice.Sakura pomalu odemkla hlavní dveře, hned za tím i vstupní dveře.Tma jako v pytli.Hmatem hledala zapínač světla ,,kde se ztratil" pošeptala.Náhle jí něco vklouzlo pod ruku.Hádáte špatně :DDD.,,Tady jsi" a nahmatala zapínač.Klik a po celé chobě se rozesvítilo.Bylo půl šesté ráno a venku?Tma,která stále né a né odejít.Sakura co nejrychleji lítala sem a tam a připravovala nové a nové léky.Sasuke, aby tu nebyl k ničemu, měl zajít pro zbraně.Setkají se až na chodbě ve čtvrtém patře.
Sakura měla za chvíli léky hotové.Pobrala všechno a zamkla místnost.Právě v tu chvíli zhasla celá nemocnice.Vypli proud.Sakura chvíli chtěla čekat, než tma opadne, ale nechtěla se zpozdit na misi ,,Sasuke si poradí, ale i přesto bych mu měla jít naproti." jak řekla, tak udělala.Dala ruce před sebe, kdyby náhodou a pomalu šla.
,,kéž by tady bloudil Sai......prstem bych mu vypichla oči a dopomohla k oslepnutí" zahyhňala se.Už několikrát zabočila, ale ani slabým voláním se jí Sasuke neozýval.
,,Možná už je venku.Vždycky mě nechal v bryndě, tak proč by to neuděll i teď" šeptla a místo Sasukeho se snažila najít schody a pak východ.Dluhá chodba.Zabočila.Další dlouhá chodba.V tuhle chvíli však netušila, že se mihla okolo Sasukeho, který jen stál a čekal, než si ho všimne.
Sakura však nic nezaregistrovala a aby nemusela tou dlouhou chodbou, zahla doleva, tudíž na schody, které oslepena tmou neviděla.
,,Brzdi" chladný hlas promluvil, ale to už Sakura sjížděla po zadku celou álej schodů.Ze Sasukeho černým očí se vyklubal sharingan, který klidným pomalým otáčením hledal obrys dívky.Ihned se zaní vidal.Né až tak za ní, spíše její cestou, kde se tyčily další schody.
,,Sakra..můj zadek" zasyčela, ale jakmile stoupla a udělala několik rychlých kroků, opackla o lavičku, stojící opodál k sezení.Opacknutím sjela na lavičku a to jí přišlo tak vhod, že na ní zůstala ležet a dívala se do stropu
,,já jsem ale lama.Jestli se tohle dostane ven, tak to bude mega trapas.Ino si na mě smlsne" zoufale řekla
,,hm!" ozvalo se ze tmy.Sakura na osobu hodila dosti ostrý pohled, když si však všimla sharinganských očí, ulevilo se jí a opět po něm hodila sladký úsměv.
,,Jdeme!" opět chladně odvrátil situaci.Sakura vzdychla a vzala si svůj na zemi ležící batoh do ruky.Tohle bude pro ni těžší, než si myslela.Změnila vzpomínky na současnost.Zvuky kroků, které vydával Sasuke, následovala.
,,s ním je taky sranda, jak v klematoriu" šeptla pro sebe ,,jo zlatej Naruto" pokračovala.Oba došli na konečné místo, vchodu.Sasuke šel jako první, aby Sakura za nimi mohla zamknout, ale co se nestalo.Dveře byly zamknuté.
,,co to?" zeptala se přihloupě Sakura ,,možná tu byla Shizune" pomyslela si.Vytáhla klíče z kapsi a...tak nějak začala hmatem rozeznávat klíč, který by mohl tyhle dvoje proklaté dveře otevřít.Jenže hledat ve tmě klíč, je jak hledat jehlu v kupce slámy.
,,já se s tím tady patlat nebudu" a odhodila klíče někam do ztracena.Sasuke vytřeštil jedno oko, zadíval se zle na Sakuru ,jako kdyby chtěl říct ,,co tě to popadlo tet se nedostaneme ven.Ale Sakura se už napřahovala že ty dveře vyhazí.A taky se jí to povedlo.Sasuke na ní koukal jako kdyby spadla z Marzu :) .
Sasuke na co tak koukáš?? ,, Já??,, ne asi ten za tebou!!Já se jen tak koukám jestli už je Naruto na mostě.