Říjen 2008

Sakura vs Sasuke Force me

26. října 2008 v 20:58 | saky |  Naruto Videa
Mocinky krásní videjko.Jinak sem dávám po 100 letech videjko :D Doufám že se bude líbit.....


Světýlko Naděje 13.díl

13. října 2008 v 21:30 | saky |  Světýlko Naděje
Ahojík,tak jak sem vám slíbila napsala sem další díl povídky Světýlko naděje a omlouvám se že sem to nenapsala v nedělia lwe dělala sem referát.Doufám že se vám dude tadyten dílek líbit :)


,,já se s tím tady patlat nebudu" a odhodila klíče někam do ztracena.Sasuke vytřeštil jedno oko, zadíval se zle na Sakuru ,jako kdyby chtěl říct ,,co tě to popadlo tet se nedostaneme ven.Ale Sakura se už napřahovala že ty dveře vyhazí.A taky se jí to povedlo.Sasuke na ní koukal jako kdyby spadla z Marzu :) .
Sasuke na co tak koukáš?? ,, Já??,, ne asi ten za tebou!!Já se jen tak koukám jestli už je Naruto na mostě.

****

Sakura Sasuke už stály na mostě a čekaly na Kakashiho jako vždy :) čekali už 20 minut a stále napřicházel. Po dalších 10 minutách ho viděly přicházet samozdřejmě,že s knížkou v ruce :). ,,tak mládeži vyrážíme,,Sakura myslele že vybuchne. ,, Kakashi mi tu na vás čekáme už přes půl hodiny a kdyby bylo na nás tak bychom už dávno vyšli!! ,, Moc se vám dvou omlouvám ale měl sem práci.,, Aha tak ale už toho nechme a vyrážíme.

Byly na cestě už přes 2 hodiny když jim Kakashi řekl.,, Tak se rozdělíme do dvojic.Takže Sakura půjde se Sasukem a já půjdu se Saiem.Sakura i když měla ty svoje řeči že Sasukeho nanávidí a že snim nece jít,ale kakashi se jí neptal na její souhlas.Sasura i když narada tak se se Sasukem vydala do Severního lesa a Kakashi se Saiem do Západního lesa.

Sakura a Sasuke se celou cestu hádala o že kdo je víc vyspělej a sylnější.Ale nevšimli si že je nějací ninjové sledují.Až tet si Sakura všimla stínů za nima,na Sasukeho letěl shuriken tak po něm skočila aby ho to nazabilo.Sasuke hned po ní vystartoval jako co to dělá a že po něm jen tak skákat nebude. Ale Sakura mu to vysvětlila ale ne celí protože se na ně sesypaly ninjové.Bylo jich celkem 15.Sasuke byl hodně zraněn a Sakura byla taky zraněná ale min než Sasuke protože si to valéčila.

Už byl večer a Sasuke rozhodl že rozdělají tábor.nakonec si spolu pěkně popovídaly.Sakuře se už chtělo spát a Sasuke to naní viděl.,, Sakuro chtěl sem ti něco říct než usneš.,, Ano Sasuke sem jedno velký ucho tak co potřebuješ?? A odtrhla oči od knížky.
,, No říká se mi to docela těžce.... tak co Sasuke mě se chce už spát!,, Sakuro já tě mám moc rád,doufám že to co jsi řikala když sem odcházel že to ještě platí.
Moc se vám omlouvám že je to tak krátký ale sem uplně vygumovaná!! Tak doufám že se vám to aspon trochu líbilo a další díl bude asi poslední a dílek bude asi tak zítra bo ve středu. Vaše Saky

povídka pro mě od Kirsten :)

13. října 2008 v 20:19 | Kirsten :)
Ahojky toto je povídka pro mě od Kirsten. Doufám že se vám bude líbit,mě se teda strašně líbila!
Zdrojík :) http://anime-naruto-povidky.blog.cz/ tak se na ten blog pls pls prkněte uděláte mi velikou radost :)


Bylo ráno a Saky se probudila do deštného rána. Šla do koupelny upravit se a udělat ranní hygienu a pak do kuchyně připravit si snídani. Venku lilo jako z konve a nechtělo se ji nic dělat. Tak se rozhodla jít odpočívat do ložnice. Sedla si na postel a do oka ji v padla fotka týmu 7. Zvedla se vzala fotku do

Sasuke a Sakura 3.Díl

10. října 2008 v 6:22 | Zaki
3.Díl
Hned jak vešla, tak se zarazila. Viděla Tsunade jak se líbá s Jirayou.
"Tsunade-sama spím nebo sem zfetována nebo co? Vždyť vy a Jiraya.... zvrhlík 1. kategorie ....to...to...uf. Ne to nerozdejchám."
S tímto omdlela. Tsunade se koukla na Jirayu a začala se smát. Poustevník se k ní přidal a smály se oba. Smali se tak, že to vyznělo jako by tam vletěli cvoci a tak se ani nedivili, když tam nakračela Shizune v pohotovosti. Ale to už tam Jiraya nebyl .... radši, aby se nerozplácl nikdo další.
,,Tsunade-sama co se tady stalo? Proč Sakura leží na zemi?"
"V klidu Shizune, Sakura jen omdlela něco pro, ni byl šok...asi..hee...tak až se probudí muže žvatlat blbosti jako třeba ...já nevím… že ja a Jiraya spolu něco máme."
Shizune jak to slyšela, nevěřila vlastním uším "Ale Tsunade-sama to není blbost vy s Jirayou-sama vážně něco mate, viděla sem vás včera v noci."
Když ale viděla Tsunadin vražedný pohled, popadla Sakuru a nesla ji do nemocnice. Sakura se po dvou hodinách probudila, ale oči zatím neotevřela. Najednou uslyšela hlasy jeden známí-byl Tsunade-druhy ale neznala. Věděla jen, že podle hlasu je to muž.
"Našli jsme ho když sme se vraceli s mise. Naštěstí neni moc vážně zraněný písek ho jako
vždy chránil, ale nestačilo to na to, aby neupadl do bezvědomí. Má par tržných ran a ztratil trochu krve myslím, že si sním, poradíte levou zadní."
Dořekl a odešel. Tsunade ještě chvilku stala na místě a pak šla ke Gaarovi. Došla, koukla a začala léčit. Sakura konečně otevřela oči a stoupla na podlahu.
Tsunade si ji nevšimla bo byla zabraná doléčení. A nevšimla si ani když její nožky dopadli nehlučně na podlahu a pokračovali směrem k ní. Když byla těsně za ní, tak se zeptala: "Co se stalo Tsunade-sama?"
Tsunade se lekla, až nadskočila. Ohledla se na Sakuru a hodila na ni pohled:ještě-jednou-mě-takhle-lekneš-a-budeš-leklá-ty. Sakura těžce polkla, a radši se trochu stáhla.
"Omlouvám se Tsunade-sama…já nechtěla jsem vás vyděsit." Špitla Sakura a popošla blíže ke Gaarovi. "Co se tedy stalo? Smím to vědět?"
Tsunade si povzdechla.
"Sakuro nemusíš se bát není to nic vážného. Někdo ho cestou do písečné napadl, ale jsou to jen povrchová zranění. Za dva dny to bude v pořádku."
"Dobrá Tsunade-sama tak jestli dovolíte, tak já půjdu……. Ale mohla bych se vás ještě zeptat-Co máte s Jirayou???"
Tsunade ztuhla. Doufala, že se na to nezeptá nebo aspoň ne tak brzo no co teď už nic.
"Fajn Sakuro. S Jirayou ….. nic nemám!!!"
Sakura se k ní otočila zády připravená utéct.
"Stejně mi lžete a vy to víte, ale já mlčím…..a zdrhám."
To poslední řekla spíš pro sebe, protože viděla jak Tsunade nabíhá nebezpečně velká žíla na čele. Když Sakura konečně vyběhla před nemocnici, tak slyšela jen rány. Domyslela si, co se tam děje. (no jo přiznávám nechtělo se mi vymýšlet co:D) Šla poklidně ulicemi, až dorazila k ichiraku a řekla si, že by se mohla najíst. Vešla a viděla tam už sedět Ino, TenTen, Temari a Hinata. Pozdravila je a přisedla si k nim. Zrovna se rozebíralo téma, které v poslední době řeší pořád-Kluci. Ino se hádala s TenTen o tom kdo je lepší jestli Sai nebo Neji. Temari se zase bavila o Shikamarovi a Gaarovi s Hinatou. Tohle Sakuru zaujalo o hodně víc než hádka, tak si přidala a kecala s nima.
"Shikamara mám ráda, ale Gaary se vcelku bojím vím co umí a taky vím, že Shikamaru mu nejde zrovna k duhu.... jéé ahoj Sakuro pomalu jsem si tě nevšimla." řekla Temari, která vypadala tak bezradně, až si Sakura vybavila smutného nebezpečného pittbula, kterého dnes viděla když šla za Tsunade.
"Temari neboj se Gaara Shikamarovi nic neudělá.......no možná ale aspoň\ń víme, že nemůže jinak by měl problémy a to, že je kazekage by mu to mělo připomínat. Prostě si myslím, že to není tak vážný"
Sakura Temari položila ruku na rameno a usmála se na ni. A její výraz se ze smutného pitbula změnil na nechápavou Xenu bojovnici.
"No vidíš Sakuro to mi připomnělo...... Jak to, že Gaara na tebe dal. Vždyť někdy nedá ani na mě a to jsem starší. A ty si tam prostě překráčíš, vlastně ani ne kvůli jemu jelikož si se bavila s námi, ale jak došlo na výčitky si ho hned zkrotila…tohle fakt nepochopím asi si tě budu muset brát i domů abys ho uklidnila." Řekla Temari a povzdechla si.
"Ale to tak vůbec není. Byla to náhoda, že mě poslech byla jsem s toho tak překvapená jako ty…..jenom s tím rozdílem, že já nezůstala ještě hodinu stát přikovaná na chodníku."
V ten čas jak se naše roztomilá růžová zmrzlina snažila vylízat z problémů(za tu zmrzlinu se omlouvám těm koho sem tím naštvala, ale nemohla sem si pomoct), tak šel kolem ichiraku známí zvrhlí poustevník. A samozřejmě jak vycítil přítomnost dívek dokonce v nějaké partě neodolal a zalezl si k nim. Jakmile si holky všimli, kdo za nimi přišel a chystali se něco říct všechny předběhla Sakura.
"Hele Jirayo-sama když už jste tu můžete mi vysvětlit jestli to, co jsem včera viděla jsem skutečně viděla?"
Holky na ni nechápavě hleděli až jim div nevypadli oči z důlků a když se ještě k tomu Jiraya rychle zdekoval začali si hledat skleničku z vodou kam ty jejich oči potopí.
Mezitím u Hokage:
"Jsem ráda, že vás po dlouhé době vidím kazekage-sama, ale tíží mě jeden dotaz....Že jste nepřijel jen kvůli Sakuře?"
Gaara sklopil zrak a odpověděl: "Ne Hokage-sama, přišel jsem vás varovat".....