Listopad 2008

Světýlko naděje 14.díl (konec gomen)

15. listopadu 2008 v 18:00 | saky |  Světýlko Naděje

,, No říká se mi to docela těžce.... tak co Sasuke mě se chce už spát!,, Sakuro já tě mám moc rád,doufám že to co jsi řikala když sem odcházel že to ještě platí.

***
,,No Sasuke jestli myslíš že tě pořád miluju tak to ještě nevim.,, Sakuro já vim že mě moc nemusíš,ale já tě miluju,,Sasuke měli bychm jít už spát jestli to chceme zejtra celý projít.No jak chceš,ale já se tě jen tak nevzdám.

Ráno.

Sasuke byl už vzhůru.Ale Sakura stále spala.Sasuke jí pořád jedním okem pozoroval a už to nevidržel to musel jí políbit.Sakura ucítila dotyk tak už šahala po kunai ale Sasuke jí zastavil ruku.Sasuke když se už od ní odtáhl tak se jí podíval to jejích smaragdově zelených očí,ze kterých vyčetl lásku a taky poznal že je zmatená.,Sakuro,, Ne Sasuke nic neřikej,,Sakuro gomen.,, Za co se omlouváš??,, To že sem tě políbil,ale moc sem po tobě toužil.,,Já ti to taky nemám za zlé že jsi mě políbil.,, Opravdu?? já myslel že mě pak budeš ještě víc nenávidět.,, Ale Sasuke mě to doopravdy nevadilo a taky sem byla docela ráda.,, Už po něm skočila ( ne tak docela)A políila ho znova.No nakonec se spolu pomilovali a až do dalšího rána spaly.Nokonec se tak ověvil Kakashi se Saiem,protože měli spoždění na domluveným místě,když je viděly tak málem skolabovaly. Ehm... Sakuro,Sasuke..... Kakashi sensei!! Co tady děláte??,, Mi?? co tady děláte vy?? No my....,, ježiš Kakashi sensei co je vám do toho.Sasuke nepiskuj na senseie,,Ale Sakuro...... Nech toho! Tak jo no jak chceš... Tak co jak ste pořídily?? Kakashi sensei docela dobře až na to že musíme projít ještě kousek lesa. Víte co mi tak mrknem a vy se zatim oblíkněte a připravte se na odchod do Konohy,,Hai.
Sasuke jstli to kakashi řekne Tsunade-sama tak ta mě zabije.,,Proč myslíš??,, Nevim to určitě ale ona tě nemám moc vlasce. A ona chtěla abych si vzala nějakýho nermálního schopnýho ninju. A jako tíkm chceš říct že já nejsem schopný ninja??To je jasný že jsi ale pro Tsunade-sama ne!!,, ÁÁha tak to jo no ale musíme jí to říct třeba by nebila proti.Tak jo no ale to pochybuju.,,Tak co mládeži jak ste na tom?? Kakashi sensei jo sme na tom dobře,tak uýž mužeme virazit do Konohy?? jasně že váháš Sakuro.

V Konoze u Tsunade-sama.

Tak Kakashi podejte hlášení.,, Vše je vpořádku Tsunade-sama.,, Tak to je dobře.,, To jo ale jestli by ste dovolila nás pustila jít domu vyspat??Dobře tak běžte,,. Tsunade-sensei chtěla bych sváma mluvit a Sasuke taky.dobře tak spustě.,, Tsunade-sama chel sem se vás zeptat hjestli byste nás se Sakurou oddala.Cožeee!!,, ty a Sakura?? Ano sensei.,, No dobrá je to vaše volba i když sem ti něco žikala Sakuro.Sensei já sem o tom už přemýšlela a myslim že je to docela dobrý napad si vzít Sasukeho.No jak chceš Sakuro.,,Děkuji vám Tsunade-sensei.Nemáš zač a měli by ste si jít odpočinou od těžké mise.Dobře a taky sme se vás chtěly zeptat kdy máte čas. No já mám čas asi tak zejtra proč?? No že by ste nás oddala. Cože!! tak brzo... no dobrá tak se bežte připravovat.

Zítřek.

Sakura vypadala moc hezky na jejich svadbě se sešlo tolik lidí.Tsunade je oddávala a naruto s Kakashim se tak rozplakaly že nabilo slyšet Tsunade jak jje oddává a to jí docela dost lezloé na nervy a už to nyvidržela a zakříčela na ně.Kakashi,Naruto držtě už huby ( gomen za sprosté slovo ale mě by to tky lezlo na nervy) Sakura a Sasuke se museli taky usmát.Nakonec to dopadlo dobře a jak to dopadlo pak to to je ve hvězdách.

Moc se omlouvám za chyby a taky že to tak bloho trvalo,ale brácha něco udělal s PC a mě to tak mrzí že ste musely tak dlouho čekat.A doufám že se vám to libilo a taky se omlouvám že sem to tak uspěchala.Ale chci sem pak dám nějaké nové povídky.Tak zatim pp Vaše Saky i když mě nemáte moc v lásce :(


obrázky prozatim.

7. listopadu 2008 v 15:02 | saky |  *Naruto*
Takže prozatim sem vám dám nějaký obrázky a jestli se nějaký opakují tak se mocinky omlouvám. A jestli vám to nevihovuje tak plominte.Oznam

7. listopadu 2008 v 14:47 | saky
Ahojík moc se omlouvám že se sem nic nepřidávalo,ale nemeěla sem čas musela sem se učit doufám že to chápete.A teď se vás chci zeptat co bych se sem mělo přidat.A kdyby ste sem ještě něco potřebovaly tak napište a moc se vám všem moc omlouvám :-(