Červenec 2009

Naruto Vampire 6

30. července 2009 v 13:22 | Emiko ( Saky) |  Naruto Vampire
Tak lidi...další dílek.. snad se bude líbit..pač je to pro mě docela nudný... hezké počteníčko.....Vaše Saky

Hinata se rozeběhla za ní a poprvé jí viděla brečet.Hinatě jí bylo líto,musela si projít peklem.Sasuke se podíval nejdřív na jejího otce a pak na toho kluka,který byl smutný,že Sakura odešla.Ale pak se otočil a šel k otci. Otec se koukal jak Sakura jde a Hinata jak jí utěšuje.Karin,byla v šoku,nikdy neviděla Sakuru tak naštvanou.Hlavně jí nikdy neviděla plakat. Ino se jen smála.Karin se na ní otočila a s pražila jí pohledem.bylo jí Sakura docela líto,ale stejnak to budou sokyně.

Naruto Vampire 5

18. července 2009 v 12:31 | saky |  Naruto Vampire
On sám si lehne k ní a pozoruje jí.Potom jí položí ruku na tváři a hladí,ale to jí už probudí.Pomalu otevírala svoje smaragdově zelené oči a lekla se,když viděla Sasukeho.,,Co tady dělám?,,řekla ospale.,,Nic lásko,jen spinkej dál.Venku jsi usnula,tak jsem tě přenesl do postele.,,Aha…tak dobrou.,,Sakura zase zavřela oči.Sasuke se pro sebe usmál.Protože jí ani nedošlo jak jí řekl. A ještě k tomu,že neví kde je.

Naruto Vampire 4

17. července 2009 v 0:01 | Saky |  Naruto Vampire
Awojky….takže jsem zase něco napsala.Ale podle mě je to takový moc nudný.Ale jinak hezké počteníčko.Vaše Saky

Sakura šla pomalu domů,ale zase se jí zdálo,že jí někdo pozoruje .Když se otočila,viděla Karin a Ino jak jdou za ní.A nakonec na ní zavolaly.,,Sakuro! Počkej.,,Křikla Karin .Sakura se zastavila a čekala,až k ní dojdou.,,Sakuro jasně jsem ti řekla že bude můj,tak proč si ho zastavila,když stával?,,Ty se ještě ptáš? Vždyť jsem ti to řekla ve třídě.A teď už musím.,,Hm….stejnak na to jednou doplatíš.,,Karin a Ino se otočily a odešli,ale Sakura se zastavila a sedla si na trávu.,,Sakra co sem zas komu udělala,že jí mám zas na krku.Jak já jí nemám ráda.A to kvůli němu,jsem jí dneska musela ještě vidět.,,Sice si myslela,že tam nikdo není,ale to se spletla,byl tam Sasuke,který jí nemohl zpustit z očí.Sakura se zase rozešla.Když došla domů,dělala to jako každý den.

Naruto Vampire 3

15. července 2009 v 0:00 | Saky |  Naruto Vampire
Zase jsem se dala do psaní.., tajk snad se bude líbit.....Hezké počteníčko....Saky

,,Už ti nebudu chodit na oči." řekl, otočil se a rychle odešel.Sakura ještě nějakou době stála a koukala před sebe.vůbec si nevšimla,že už je dávno pryč. Po chvilce se rozhlédla po pokoji a uviděla jen otevřené okno,které bylo nejspíš od něj. Celý zbytek dne chodila po domě a přemýšlela,proč přišel.Nakonec si napustila vanu a relaxovala.

Oznam.. přečíst....

13. července 2009 v 19:51 | Saky |  Moje keci
Tak lidi.. jak už to vipadá jsem z5..a pokusim se to tu zase nějak dát dohromady.... Ale ještě nwm jak..... Ale nějak si s tím pohräju... mno..a teď jdu udělat ten novej dess.... tak zatim pp Vaše Saky... ( wim je to moc krátký,..ale stejnak si to t píšu pro sebe.... )

Naruto Vampire 2

13. července 2009 v 19:48 | Saky |  Naruto Vampire
A vrátíme se okolo deváté večer,tak zítra Sakuro!,,Křikla Hinata,ale už zdálky.Sakura si ani nevšimla,že tam zůstala sama. Člověk, který jí viděl poprvé v životě jí věří na takovou míru, že s ní jde ven a plně se oddá do jejích rukou s tím, že by toho klidně mohla zneužít. Dobrá, to, že si k ní sedla bude brát jako fakt, že byla jediná dívka, ke které si mohla sednout a většina dívek si raději sedne k dívce, než ke klukovi, ale ten způsob, jakým se s ní bavila. Jakoby jí znala snad už od dětství. Bavila se s ní jako nejlepší kamarádka.


Live vs. Love

2. července 2009 v 11:34 | Nicolette-chan |  *Naruto Moje Povídky*
Awojte lidičky...................................................... Omlouvám se že jsem vám sem nic dlouho nedala ale jsem teď tak nějak MIMO .............................Mno dávám vam sem novou jednorazovku na pár NaruHina (vyskytne se i SakuSasu) ................. Ještě dnes dodám nový díl povídky Zpověď jedné obyčejné dívky a možná i part 5 povídky Otevři oči a spatříš tmu .........
PS:HEZKÝ prázdniny + napište jak dopadlo výzo ....(moje katastrofálně)..............
Ztm paaaaaa
Live vs. Love
Stojíš naproti mně s ubrečeným obličejem a díváš se mi pohrdavě do očí . Vidím v nich bolest , utrpení a lásku . A to mě alespoň trochu hřeje u srdíčka ….. Odcházím od tebe Hinátko . Ne , že bych chtěl , ale musím . Jde po mě můj nejlepší přítel s mou týmovou partnerkou , která nemá mysl a poslouchá na slovo . Musím odejít . Nechci , aby se ti něco stalo Hinátko prosím odpusť mi ……………………………………………………………………………………….
PO 5TI LETECH
" Edgare kde jsi ??" volá fialovovlasá žena na své dítě .
" Tady maminko , najdi si mě !!" odpovídá malý drobeček .
" Byakugan ." řekne potichu mladá žena . " A mám tě Edgare vylez !!!" řekne rázně .
" Ano maminko už jdu .." řekne vesele , přičemž skočí mamince do náručí a silně ji obejme .
" Maminko kdy se vrátí tatínek ???" zeptá se najednou .
" Edgare , tvůj tatínek se vrátí . Jednou ano , slíbil mi to .."dořekne a ukápne jí jedna nezbedná slza , kterou ihned setře a jde uložit svého synka do postýlky .
VEČER
"Crrr-Crrr" zvoní telefon .
" Ano ??" zvedne ho mladá žena .
" Hinátko ??"
" Ano ??"
" Nešla by jsi semnou do Ichiraku-Ramen ??"
" K-Kdo jste ??"
" Hinátko ty mě nepoznáváš ??" řekne záhadný muž .
" Ne kdo jste ??" řekne se slzami v očích .
" Takže si mě poznala Hin …. J- Já …."najednou mě obejmou dvě silné ruce .
" Já se ti omlouvám .."
" Naruto ?!"nedořeknu jsem umlčena rty .
" Maminko ??" řekne rozespale Edgar .
" Cože ?? Ty-Ty máš syna ????" vykřikne Naruto .
" Na-Naruto vždyť je to tvůj syn !" řekne rychle Hinata .
" Já-Já mám sy-na ???" vykoktá ze sebe Naruto .
" Ano , nestihla jsem ti to říct , když jsi odcházel víš ??" přičemž sklopí hlavu a začnou jí stékat slzy . Až teď si Naruto všiml , že "Edgar" má blonďaté vlasy a modré oči .
" Já jsem táta !!!!" začne křičet přes celou Konohu . Vezme si Edgara na ruce a zadívá se mu do očí .
" Tati ??"
" Ano??" odpoví Naruto se slzami v očích .
" Naučíš mě nové jutsu ??" řekne brekem .
" Ano !! Naučím tě jich kolik chceš !! Synku !!"
Za týden se konal pohřeb dvou statečných nindžů . Jedné usměvavé kunoichi a jednoho statečného shinobiho , kteří se obětovali pro týmového partnera ( nového Hokageho ) , kterému z posledních sil vdechli vzduch do plic ( použily jutsu výměny duší ) , darovali mu svůj život . Hroby měli vedle sebe , přece se do sebe před smrtí zamilovali , ale jsem rád , že jsou konečně spolu .
" Tatí máš se jít najíst !!" křičí růžovovlasá holčička .
" Ano Saky už jdu …" nikdy nechci , aby se Saky dozvěděla , že není naše . Sice je nástupkyně Uchiha klanu a má sharingan , ale prozatím to budeme držet v tajemství . Možná jí jednou řekneme , že není Sakura Uzumaky , ale Haruno (Uchiha) , ale na to je ještě celkem dost času , vždyť jí jsou teprve 3 roky ….
Ale vím , že alespoň něco vzniklo z lásky dvou lidí , dvou lidí , kteří mi darovali život ……
PS : Nechala jsem se inspirovat mým životem ………….